LED-lampa PR Home Future Globe
139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Future Globe
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

PR Homes populära serie Future LED. Med diod och plexiglastub fås känslan av den traditionella glödtråden och ger ett fint varmt sken. Med denna teknik blir dessa ljuskällor mycket prisvärda. Ljusstyrka (lumen): 30.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
PR Homes populära serie Future LED. Med diod och plexiglastub fås känslan av den traditionella glödtråden och ger ett fint varmt sken. Med denna teknik blir dessa ljuskällor mycket prisvärda. Ljusstyrka (lumen): 30.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2108001 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Ljustemperatur | 2000 K |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Material | Glas |
| Energiförbrukning | 1 kWh/1000h |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Vikt | 0,05 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 30 lumen |
| Energiförbrukning | 1 kWh/år |
| EAN-nr | 7330976123032 |
