LED-lampa Star Trading E14 T26 2100K Dimmer Soft Glow
Rek. pris 49 kr/st
Lägsta totalpris 156:-
39 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti

E14 T26 2100K Dimmer Soft Glow
4 st / 156 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Päronlampa med E14-sockel. Varmvitt ljus och går att dimra för bästa stämningen!
Recensioner
MargaretaVerifierad köpare
för 3 månader sedanLampan var bra!
TantenVerifierad köpare
för 4 månader sedanPassar perfekt i julstjärnan Star trading classic metall - ljuskällan hamnar precis i mitten av stjärnan och sprider ett varmt, fint .
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 352-59-1 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 2,6 mm |
| Effekt/prestanda | 1,4 W |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Energieffektivitet | G |
| Sockel | E14 |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Soft Glow |
| Typ | LED-lampa |
| Spänning | 7 V |
| Djup | 2,6 mm |
| Diameter | 2,6 mm |
| Höjd | 5,8 mm |
| Ljusflöde | 60 lumen |
| Effekt | 1,4 W |
| Vikt | 0,009 kg |
| EAN-nr | 7391482048998 |

