LED-lampa Star Trading E27 High Lumen Dimbar 25WSvart
Rek. pris 269 kr
209 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

E27 High Lumen Dimbar 25W
Svart
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

LED-lampa med hög lumen och E27-sockel. Används ihop med ett upphäng för att skapa en komplett armatur. Lyser upp över arbetsplatsen, köksbänken eller bordet. Den är dimmerkompatibel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
LED-lampa med hög lumen och E27-sockel. Används ihop med ett upphäng för att skapa en komplett armatur. Lyser upp över arbetsplatsen, köksbänken eller bordet. Den är dimmerkompatibel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 364-32-1 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 190 mm |
| Effekt | 25 W |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energieffektivitet | G |
| Djup | 190 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 110 mm |
| Ljusflöde | 1600 lumen |
| Vikt | 0,2445 kg |
| Ström | 115 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | High Lumen |
| Sockel | E27 |
| Typ | LED-lampa |
| EAN-nr | 7391482036063 |

