LED-lampa Star Trading E27 High LumenBredd: 90 mm, 26 W
Rek. pris 529 kr
409 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
90 mm

E27 High Lumen
Bredd: 90 mm, 26 W
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Opal LED-lampa med E27 sockel. Lampans färgtemperatur är 6500K och den har hög lumen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 364-41 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Opal |
| Bredd | 90 mm |
| Effekt | 26 W |
| Ljustemperatur | 6500 K |
| Energieffektivitet | D |
| Ström | 145 mA |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 245 mm |
| Effekt/prestanda | 26 W |
| Vikt | 0,5 kg |
| Ljusflöde | 4000 lumen |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall |
| Serie | High Lumen |
| Sockel | E27 |
| Typ | LED-lampa |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056757 |


