LED-lampa Star Trading G53 AR111 Spotlight Basic 13,5WSpridningsvinkel: 40°
299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
57 mm
Beskrivning
LED-spotlight AR111 som är dimmerkompatibel. Den har varmvitt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 348-52 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 111 mm |
| Effekt | 13,5 W |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 57 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 40 ° |
| Vikt | 0,16 kg |
| Ström | 1400 mA |
| Djup | 111 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | AR111 |
| Effekt/prestanda | 13,5 W |
| Serie | Spotlight Basic |
| Sockel | G53 |
| Typ | LED-lampa |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 1075 lumen |
| EAN-nr | 7391482035561 |



