LED-lampa Star Trading Spotlight E27 PAR38 Dim Full Glas
Rek. pris 209 kr
198 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Spotlight E27 PAR38 Dim Full Glas
198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

LED-lampa Star Trading Spotlight E27 PAR38 Dim Full Glas är en LED-spotlight med varmvitt sken. Färgtemperaturen är 2500K och spridningsvinkeln är 30°. Den är dimmerkompatibel och helt i glas och passar i miljöer där ett starkt men varmare ljus behövs.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
LED-lampa Star Trading Spotlight E27 PAR38 Dim Full Glas är en LED-spotlight med varmvitt sken. Färgtemperaturen är 2500K och spridningsvinkeln är 30°. Den är dimmerkompatibel och helt i glas och passar i miljöer där ett starkt men varmare ljus behövs.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 347-46-1 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Silver |
| Bredd | 122 mm |
| Effekt | 13,6 W |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Energieffektivitet | G |
| Ström | 0,066 A |
| Spänning | 240 V |
| Ström | 66 mA |
| Djup | 122 mm |
| Höjd | 135 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Glass |
| Effekt/prestanda | 13,6 W |
| Serie | PAR38 |
| Sockel | E27 |
| Typ | LED-lampa |
| Vikt | 0,3395 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 1100 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482049469 |

