
LED-Spot Beslag Design Polar SE 24V/5W M24 3000K
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
619 kr
495 krSpara 20 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Polar SE 24V/5W M24 3000K
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

POLAR SE är en extremt tunn LED-belysning helt av aluminium, endast 5 mm i tjocklek, som är perfekt att sätta under hyllor och köksskåp. Med sin fasta installation i direktkontakt med väggen blir kabeln enkel att fästa bakom t.ex. skåpet och man undviker onödig håltagning. Polar SE använder den senaste LED-tekniken och har inga synliga dioder.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
POLAR SE är en extremt tunn LED-belysning helt av aluminium, endast 5 mm i tjocklek, som är perfekt att sätta under hyllor och köksskåp. Med sin fasta installation i direktkontakt med väggen blir kabeln enkel att fästa bakom t.ex. skåpet och man undviker onödig håltagning. Polar SE använder den senaste LED-tekniken och har inga synliga dioder.
Recensioner
PeterVerifierad köpare
för 1 år sedanSupernöjd över produkten. Gav bra ljus och gillade hur smäcker designen är! Extra plus över att ljuset var dimbart.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973420 |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Stål |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Dimbar | Ja |
| Ljuskälla | LED |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 24 V |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Typ | LED-spot |
| Kabellängd | 2 m |
| Höjd | 70 mm |
| Effekt | 5 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 190 mm |
| Djup | 5 mm |
| EAN-nr | 7316180009560 |
