
LED-Spot Beslag Design Smally PlusKrom
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
269 kr
215 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Smally Plus
Krom
215 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 972851 |
| Effekt | 3 W |
| Färg | Krom |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Diameter | 72 mm |
| Dimbar | Ja |
| Inbyggnadsdjup | 12 mm |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 2 m |
| Utförande | Spotlight |
| Håltagningsmått | 57 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 70 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Smally |
| Ljussken | Varmvit |
| EAN-nr | 7316189728516 |



