
Spotlight DesignlightTracklight P-MW
Rek. pris 2 853 kr
!
fr.1 023 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Effekt/prestanda
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Tracklight P-830MW 30W 3000K Vit Inkl. drivdon
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 30, 36 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Tracky |
| Sockel | Integrerad LED |
| Produkttyp | Spotlight |
| Dimbar | Ja |
| Ljusspridningsvinkel | 24 ° |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | P-830MW, P-836MW |
| Höjd | 180, 190 mm |
| Ljusflöde | 2550 lumen, 3300 lumen |
| Vikt | 0,9, 1,2 kg |
| Bredd | 100, 120 mm |
| Energiförbrukning | 30, 36 kWh/1000h |
| Energiförbrukning | 30, 36 kWh/år |

