Skensystem Nordlux Allison Link SpotSvart
299 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Allison Link Spot
Svart
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Allison har en klassisk och strömlinjeformad design med ett lamphuvud som kan både vinklas och vridas, så att du kan justera ljuset i önskad riktning. Passar Nordlux Link-systemet där den snabbt och enkelt kan installeras och flyttas.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Allison har en klassisk och strömlinjeformad design med ett lamphuvud som kan både vinklas och vridas, så att du kan justera ljuset i önskad riktning. Passar Nordlux Link-systemet där den snabbt och enkelt kan installeras och flyttas.
Lampan kan dämpas vid val av dimbar ljuskälla från dimmer (ej inkluderat).
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2510119903 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 62 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 81 mm |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Allison |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Skensystem |
| Vikt | 0,16 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924023071 |






