Skensystem Nordlux Eik Link 3-Kit + 1m
fr.899 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Eik Link 3-Kit + 1m
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Eik har en enkel, modern stil som passar in i de flesta inredningar. Lamphuvudet kan vinklas och vridas, vilket ger ett riktat ljus – perfekt för att belysa utvalda detaljer i din inredning. Innehåller tre spotlights och en Nordlux Link-skena (1 meter).
Varumärke
NordluxBeskrivning
Eik har en enkel, modern stil som passar in i de flesta inredningar. Lamphuvudet kan vinklas och vridas, vilket ger ett riktat ljus – perfekt för att belysa utvalda detaljer i din inredning. Innehåller tre spotlights och en Nordlux Link-skena (1 meter).
Lampan kan dämpas vid val av dimbar ljuskälla från dimmer (ej inkluderat).
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Skensystem |
| Material | Aluminium |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Eik |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 0,91 kg |
| Bredd | 1070 mm |
| Djup | 85 mm |
