Skensystem Nordlux Eik Link SpotSvart
Rek. pris 249 kr
219 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Eik Link Spot
Svart
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Eik har en enkel, modern stil som passar in i de flesta inredningar. Lamphuvudet kan vinklas och vridas, vilket ger ett riktat ljus – perfekt för att belysa utvalda detaljer i din inredning. Passar Nordlux Link-systemet där den snabbt och enkelt kan installeras och flyttas.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Eik har en enkel, modern stil som passar in i de flesta inredningar. Lamphuvudet kan vinklas och vridas, vilket ger ett riktat ljus – perfekt för att belysa utvalda detaljer i din inredning. Passar Nordlux Link-systemet där den snabbt och enkelt kan installeras och flyttas.
Lampan kan dämpas vid val av dimbar ljuskälla från dimmer (ej inkluderat).
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2510389903 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 155 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,18 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Eik |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Skensystem |
| EAN-nr | 5704924023231 |





