Skensystem Nordlux Jerome Link 3-Kit + 1mSvart
Rek. pris 999 kr
789 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Jerome Link 3-Kit + 1m
Svart
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Jerome är en minimalistisk och modern spotlight som passar perfekt i kök, walk in-closet eller hall. Lamphuvudet kan vinklas och vridas i önskad riktning – perfekt för att belysa specifika detaljer i din inredning. Innehåller tre spotlights och en Nordlux Link-skena (1 meter).
Varumärke
NordluxBeskrivning
Jerome är en minimalistisk och modern spotlight som passar perfekt i kök, walk in-closet eller hall. Lamphuvudet kan vinklas och vridas i önskad riktning – perfekt för att belysa specifika detaljer i din inredning. Innehåller tre spotlights och en Nordlux Link-skena (1 meter).
Lampan kan dämpas vid val av dimbar ljuskälla från dimmer (ej inkluderat).
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2510096003 |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart |
| Djup | 55 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 185 mm |
| Längd | 1070 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,39 kg |
| Bredd | 1070 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Jerome |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Skensystem |
| EAN-nr | 5704924023279 |



