Skensystem Nordlux Jerome Link SpotSvart
299 kr
259 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Jerome Link Spot
Svart
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Jerome är en minimalistisk och modern spot som passar perfekt i kök, walk in-closet eller hall. Lamphuvudet kan vinklas och vridas i önskad riktning – perfekt för att belysa specifika detaljer i din inredning. Passar Nordlux Link-systemet där den snabbt och enkelt kan installeras och flyttas.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Jerome är en minimalistisk och modern spot som passar perfekt i kök, walk in-closet eller hall. Lamphuvudet kan vinklas och vridas i önskad riktning – perfekt för att belysa specifika detaljer i din inredning. Passar Nordlux Link-systemet där den snabbt och enkelt kan installeras och flyttas.
Lampan kan dämpas vid val av dimbar ljuskälla från dimmer (ej inkluderat).
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2510079903 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Skensystem |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 160 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,34 kg |
| Serie | Jerome |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924023057 |



