Spotlight Gelia Gu10 för Skena utan Ljuskälla IngaröSvart
Rek. pris 228 kr
142 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Gu10 för Skena utan Ljuskälla Ingarö
Svart
142 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Spotlight för spotlightskena. Den levereras utan ljuskälla. GU10 max 50W.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 4074202091 |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Färg | Svart |
| Längd | 160 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 50 kW |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | GU10 |
| Produkttyp | Spotlight |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Light4home |
| EAN-nr | 7318270052401 |

