Spotlight Nordlux Eik Trippel GU10
Rek. pris 589 kr
fr.412 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Eik Trippel GU10
412 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Eik från Nordlux är en diskret och praktisk spotlightarmatur med tre spotlights i vitt eller grått. Denna takarmatur kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Eik från Nordlux är en diskret och praktisk spotlightarmatur med tre spotlights i vitt eller grått. Denna takarmatur kan placeras på olika platser i bostaden och skapa fokus eller mysbelysning beroende på hur den placeras. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Effekt | 35 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Grå, Vit |
| Montering | Utanpåliggande |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Eik |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Spotlight-skena |
| Dimbar | Nej |
