Spotlight Nordlux Skena Link KoniekelSvart
399 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Skena Link Koniekel
Svart
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Koniekel-serien har en klassisk konformad design som passar perfekt in i de flesta inredningar och inte tar upp onödigt utrymme. Ger ett behagligt riktat ljus som är perfekt i korridoren eller ovanför köksbänken där du behöver en funktionell och praktisk belysning.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Koniekel-serien har en klassisk konformad design som passar perfekt in i de flesta inredningar och inte tar upp onödigt utrymme. Ger ett behagligt riktat ljus som är perfekt i korridoren eller ovanför köksbänken där du behöver en funktionell och praktisk belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2110629903 |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Färg | Svart |
| Längd | 80 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 171,3 mm |
| Vikt | 0,231 kg |
| Bredd | 103,7 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Takspotlight |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Link |
| EAN-nr | 5704924007255 |



