Spotlight Nordlux Skena Link Rondie
fr.349 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Skena Link Rondie
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spotlight Nordlux Skena Link Rondie har en rund, klassisk design med en frostad glasring som ger den en intressant ljuseffekt. Ger ett behagligt, riktat ljus. Enkel installation och justering med Nordlux Link-systemet.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Spotlight Nordlux Skena Link Rondie har en rund, klassisk design med en frostad glasring som ger den en intressant ljuseffekt. Ger ett behagligt, riktat ljus. Enkel installation och justering med Nordlux Link-systemet.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2110639901N |
| Effekt | 35 W |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Link |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Takspotlight |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 60 mm |
| Höjd | 152 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 82 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,36 kg |
| Bredd | 60 mm |
