Spotlight Nordlux Skena Link RondieSvart
349 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Skena Link Rondie
Svart
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spotlight Nordlux Skena Link Rondie har en rund, klassisk design med en frostad glasring som ger den en intressant ljuseffekt. Ger ett behagligt, riktat ljus. Enkel installation och justering med Nordlux Link-systemet.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Spotlight Nordlux Skena Link Rondie har en rund, klassisk design med en frostad glasring som ger den en intressant ljuseffekt. Ger ett behagligt, riktat ljus. Enkel installation och justering med Nordlux Link-systemet.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2110639903 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Färg | Svart |
| Diameter | 60 mm |
| Höjd | 152 mm |
| Längd | 82 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,36 kg |
| Bredd | 60 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Link |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Takspotlight |
| EAN-nr | 5704924007279 |





