Spotlightskena SG ARMATUREN Zip Tube MicroSvart, 3000 K
Rek. pris 1 019 kr
801 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Ljustemperatur (K):
3000

Zip Tube Micro
Svart, 3000 K
801 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Zip Tube Micro är en slimmad, snygg spotlight till Zip 230 V-skensystem. Armaturen har ett minimalistiskt och exklusivt utseende. Levereras med en svart baffel, men den innerringen kan skruvas av och ersättas med en vit eller guldfärgad (tillbehör). På så vis är en individuell anpassning möjlig. Den svarta bländar av, den guldfärgade ger ett varmare sken och den vita reflekterar mest.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Zip Tube Micro är en slimmad, snygg spotlight till Zip 230 V-skensystem. Armaturen har ett minimalistiskt och exklusivt utseende. Levereras med en svart baffel, men den innerringen kan skruvas av och ersättas med en vit eller guldfärgad (tillbehör). På så vis är en individuell anpassning möjlig. Den svarta bländar av, den guldfärgade ger ett varmare sken och den vita reflekterar mest.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7402346 |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energieffektivitet | F |
| Tillverkarens Art.Nr. | 320605 |
| Vikt | 0,28 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 39 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 135 mm |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Zip |
| Sockel | Ingen |
| Produkttyp | Spotlightskena |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 500 lumen |
| EAN-nr | 7021983206053 |

