Spotskena Eglo Seras 4LSvart
Rek. pris 1 650 kr
699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Seras 4L
Svart
699 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
EgloBeskrivning
Seras är en spotskena i stål med 4 ljuskällor från Eglo.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 98408 |
| Effekt/prestanda | 3,3 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | A++-B |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Seras 2 |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Spotskena |
| Djup | 65 mm |
| Längd | 770 mm |
| Effekt | 3,3 W |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 770 mm |
| EAN-nr | 9002759984083 |

