Systemadapter Nordlux Svart
Rek. pris 169 kr
162 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Svart
162 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pendelupphäng till skensystemet Link från Nordlux.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 79069903 |
| Effekt/prestanda | 115 W |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Link |
| Typ | Adapter |
| Effekt | 115 W |
| Bredd | 3,5 cm |
| EAN-nr | 5701581356986 |


