Systemanslutning Nordlux Link Svart
129 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Link Svart
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Svarta anslutningsstycken som används till sammansättning av flera strömskenor från Link-systemet. Anslutningsstycket monteras i skenornas ändar och bildar på detta sätt en längre skena.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Svarta anslutningsstycken som används till sammansättning av flera strömskenor från Link-systemet. Anslutningsstycket monteras i skenornas ändar och bildar på detta sätt en längre skena.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 79059903 |
| Effekt/prestanda | 690 W |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Link |
| Typ | Systemanslutning |
| Effekt | 690 W |
| Bredd | 3,5 cm |
| EAN-nr | 5701581356788 |

