Taklampa Belid Cato LED Skena MR11 Dimbar 3LMattvit
Rek. pris 3 499 kr
499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Vit

Cato LED Skena MR11 Dimbar 3L
Mattvit
499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Belid Cato LED Skena MR11 Dimbar 3L är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Lampan är tillverkad i Varberg. Kom ihåg att köpa till lamppropp.
Varumärke
BelidBeskrivning
Taklampa Belid Cato LED Skena MR11 Dimbar 3L är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Lampan är tillverkad i Varberg. Kom ihåg att köpa till lamppropp.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Art.Nr. | 676336 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Matt Vit |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 660 mm |
| Diameter | 137 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 190 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 660 mm |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Cato |
| Sockel | GU4 |
| Produkttyp | Spotskena |
| EAN-nr | 7391534266097 |
