Taklampa Nordlux Chicago 4-skena
679 kr
30 dagars prisgaranti

Chicago 4-skena
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ljus är en praktisk nödvändighet som påverkar vår uppfattning av rum och vårt humör. Därför är det viktigt att välja en effektiv spotlight som Chicago som ger ett bra och jämnt fördelat ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Ljus är en praktisk nödvändighet som påverkar vår uppfattning av rum och vårt humör. Därför är det viktigt att välja en effektiv spotlight som Chicago som ger ett bra och jämnt fördelat ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2113240132 |
| Färg | Borstat Stål |
| Dimbar | Nej |
| Ljuskälla | GU10 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Spotlight-skena |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 640 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 160 mm |
| Bredd | 640 mm |
| EAN-nr | 5704924009471 |
