Takskena Eglo Bimeda 2 SpotlightsVit/Krom
Rek. pris 783 kr
511 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Krom

Bimeda 2 Spotlights
Vit/Krom
511 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takskena med vridbara LED-spotlights. Vit eller svart med detaljer i krom. Kan även användas på vägg. För fast installation.
Varumärke
EgloBeskrivning
Takskena med vridbara LED-spotlights. Vit eller svart med detaljer i krom. Kan även användas på vägg. För fast installation.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 31002 |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Vit/Krom |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energieffektivitet | A+ |
| Vikt | 0,78 kg |
| Montering | Utanpåliggande |
| Kategori | LED |
| Kollektion | Style |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 365 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Spotskena |
| Ljussken | Varmvitt |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 9002759310028 |
