Takskena Eglo Bimeda 3 SpotlightsSvart/Krom
Rek. pris 1 242 kr
876 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
28 W

Bimeda 3 Spotlights
Svart/Krom
876 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takskena med vridbara LED-spotlights i rondellform. Vit eller svart med detaljer i krom. För fast installation.
Varumärke
EgloBeskrivning
Takskena med vridbara LED-spotlights i rondellform. Vit eller svart med detaljer i krom. För fast installation.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 31007 |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart/Krom |
| Ljustemperatur | 3000 K K |
| Energieffektivitet | A+ |
| Vikt | 1,22 kg |
| Montering | Utanpåliggande |
| Kategori | LED |
| Kollektion | Style |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| Höjd | 345 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 290 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Spotskena |
| Ljussken | Varmvitt |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 9002759310073 |
