Takskena Eglo Bimeda 4 Spotlights
Rek. pris 1 560 kr
fr.878 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bimeda 4 Spotlights
878 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takskena med fyra vridbara LED-spotlights. Vit eller svart med detaljer i krom. För fast installation.
Varumärke
EgloBeskrivning
Takskena med fyra vridbara LED-spotlights. Vit eller svart med detaljer i krom. För fast installation.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 31004E |
| Effekt | 28 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Färg | Svart/Krom, Vit/Krom |
| Ljustemperatur | 3000 K K |
| Energieffektivitet | A+ |
| Montering | Utanpåliggande |
| Kategori | LED |
| Kollektion | Style |
| Utförande | Spotlight |
| Ljussken | Varmvitt |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Spotskena |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 640 mm |
| Vikt | 1,26, 1,27 kg |
