Anslutningsstycke Nordlux Link Skena
129 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Link Skena
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Anslutningsstycke Nordlux Link Skena är ett vitt anslutningsstycke som används för att koppla ihop flera strömskenor från Link-systemet. Anslutningsstycket monteras i skenornas ändstycken och skapar på så sätt en längre skena.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Anslutningsstycke Nordlux Link Skena är ett vitt anslutningsstycke som används för att koppla ihop flera strömskenor från Link-systemet. Anslutningsstycket monteras i skenornas ändstycken och skapar på så sätt en längre skena.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 79059901 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 690 W |
| Bredd | 35 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 18 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Serie | Link |
| Produkttyp | Adapter |
| Vikt | 0,02 kg |
| EAN-nr | 5701581273184 |

