
Minispotlight Beslag Design Pixel 24Vdc/1W 2700 K
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.519 kr
fr.415 krSpara 20 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Pixel 24Vdc/1W 2700 K
415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Minispotlight Beslag Design Pixel 24Vdc/1W 2700 K är en liten, nätt spotlight som är utmärkt för placering i vitrinskåp. Pixel är designad för infälld installation och kan monteras i både genomgående hål och i dolda hål med en diameter på 30 mm. Den symmetriska ljusprojektionen ger en jämn belysning som framhäver detaljer och skapar en behaglig atmosfär.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Minispotlight Beslag Design Pixel 24Vdc/1W 2700 K är en liten, nätt spotlight som är utmärkt för placering i vitrinskåp. Pixel är designad för infälld installation och kan monteras i både genomgående hål och i dolda hål med en diameter på 30 mm. Den symmetriska ljusprojektionen ger en jämn belysning som framhäver detaljer och skapar en behaglig atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Silver, Svart |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 35 mm |
| Ljuskälla | LED |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Mässing |
| Serie | Pixel |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Vikt | 0,052 kg |
| Effekt | 1 W |