
Minispotlight Beslag Design Pixel 24Vdc/1W 2700 KSvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
519 kr
415 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Pixel 24Vdc/1W 2700 K
Svart
415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Minispotlight Beslag Design Pixel 24Vdc/1W 2700 K är en liten, nätt spotlight som är utmärkt för placering i vitrinskåp. Pixel är designad för infälld installation och kan monteras i både genomgående hål och i dolda hål med en diameter på 30 mm. Den symmetriska ljusprojektionen ger en jämn belysning som framhäver detaljer och skapar en behaglig atmosfär.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Minispotlight Beslag Design Pixel 24Vdc/1W 2700 K är en liten, nätt spotlight som är utmärkt för placering i vitrinskåp. Pixel är designad för infälld installation och kan monteras i både genomgående hål och i dolda hål med en diameter på 30 mm. Den symmetriska ljusprojektionen ger en jämn belysning som framhäver detaljer och skapar en behaglig atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971103 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 35 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 35 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Mässing |
| Serie | Pixel |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Vikt | 0,052 kg |
| EAN-nr | 7316180026123 |