Plafond Nordlux Landon Smart Long
fr.546 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Landon Smart Long
546 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Landon Ingår i Smartlight och du kan styra den från Nordlux Smart Light app
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Energieffektivitet | F |
| Bredd | 125 mm |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 125 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Höjd | 140 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 110 ° |
| Ljustemperatur | 6500 K |
| Material | Metal |
| Serie | Smart |
| Sockel | LEDModule |
| Produkttyp | Badrumslampa tak |
| Vikt | 0,671 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Nej |

