Plafond Nordlux Landon Smart LongSvart
Rek. pris 779 kr
643 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Landon Smart Long
Svart
643 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Landon Ingår i Smartlight och du kan styra den från Nordlux Smart Light app
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2110850103 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Energieffektivitet | F |
| Bredd | 125 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Djup | 125 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 140 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,671 kg |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 110 ° |
| Ljustemperatur | 6500 K |
| Material | Metal |
| Serie | Smart |
| Sockel | LEDModule |
| Produkttyp | Badrumslampa tak |
| EAN-nr | 5704924007484 |



