Spotlight Hide-a-lite Focus Track GU10 1-fasSvart
Rek. pris 581 kr
365 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Focus Track GU10 1-fas
Svart
365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spotlight Hide-a-lite Focus Track GU10 1-fas är en stilren tracklight-armatur för LiteTrac 1-fasskena. Passar utmärkt i både hemmiljö och offentlig miljö, till exempel i mindre lokaler, hotellrum och butiker där du själv vill kunna välja och byta ljuskällor.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Spotlight Hide-a-lite Focus Track GU10 1-fas är en stilren tracklight-armatur för LiteTrac 1-fasskena. Passar utmärkt i både hemmiljö och offentlig miljö, till exempel i mindre lokaler, hotellrum och butiker där du själv vill kunna välja och byta ljuskällor.
Bikakeraster finns som tillbehör för att förändra utseende och öka avbländningen. Kompatibelt med Hide-a-lites LiteTrac skensystem, bygg på och ändra efter dina behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7403040 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 168 mm |
| Vikt | 0,24 kg |
| Diameter | 57 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | GU10 |
| Produkttyp | Takspotlight |
| Material | Aluminium |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Focus Track |
| Montering | Utanpåliggande |
| EAN-nr | 7392971141466 |

