Spotlight Nordlux Pitcher 2-Spot
Rek. pris 749 kr
fr.659 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pitcher 2-Spot
659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en lång hall eller använd den för att framhäva vissa inredningsdetaljer, t.ex. en gallerivägg.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en lång hall eller använd den för att framhäva vissa inredningsdetaljer, t.ex. en gallerivägg.
Egenskaper
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 2x50
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 2x50
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Spotlight |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 116 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0 kg |
| Serie | Pitcher |
| Djup | 240 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
