Spotlight Nordlux Pitcher 3-Rondel
Rek. pris 1 079 kr
fr.949 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pitcher 3-Rondel
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en entré, hall eller på ett kontor och justera ljuset i den riktning du behöver det.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en entré, hall eller på ett kontor och justera ljuset i den riktning du behöver det.
Egenskaper
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 3x50
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 3x50
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Bredd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Spotlight |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 116 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0 kg |
| Serie | Pitcher |
| Djup | 270 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Dimbar | Ja |
