Spotlight Nordlux Pitcher 3-RondelSvart
Rek. pris 1 079 kr
949 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Pitcher 3-Rondel
Svart
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en entré, hall eller på ett kontor och justera ljuset i den riktning du behöver det.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en entré, hall eller på ett kontor och justera ljuset i den riktning du behöver det.
Egenskaper
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 3x50
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 3x50
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2310420103 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 116 mm |
| Vikt | 0 kg |
| Djup | 270 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Spotlight |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Pitcher |
| EAN-nr | 5704924016226 |




