Spotlight Nordlux Pitcher 4-SpotSvart
Rek. pris 1 549 kr
1 359 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Pitcher 4-Spot
Svart
1 359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en lång hall eller använd den för att framhäva vissa inredningsdetaljer, t.ex. en gallerivägg.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera spotlighten i en lång hall eller använd den för att framhäva vissa inredningsdetaljer, t.ex. en gallerivägg.
Egenskaper
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 4x50
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 4x50
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2310430103 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 116 mm |
| Vikt | 0 kg |
| Djup | 659 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Spotlight |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Pitcher |
| EAN-nr | 5704924016240 |




