Spotlight Nordlux PitcherSvart
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Pitcher
Svart
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera flera spotlights i en lång hall eller använd den för att framhäva vissa inredningsdetaljer, t.ex. en gallerivägg.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pitcher har en mjuk, rundad design med ett dolt vippgångjärn som gör att du kan vrida ljuset i alla riktningar. Placera flera spotlights i en lång hall eller använd den för att framhäva vissa inredningsdetaljer, t.ex. en gallerivägg.
Egenskaper
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 50
- Mjuk, rundad design
- Dolt tiltgångjärn
- Riktat ljus
- Max watt: 50
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2310400103 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 123 mm |
| Vikt | 0 kg |
| Djup | 90 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Spotlight |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Pitcher |
| EAN-nr | 5704924016189 |




