Spotlights Aneta Ferdinand 4:aSvart/Guld
1 199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Guld

Ferdinand 4:a
Svart/Guld
1 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spotlights Aneta Ferdinand 4:a är en smart takspot med en vikbar stång som kan justeras för att passa i en vinkel eller användas rak som en klassisk skena. Den moderna designen passar perfekt i alla rum, från kök till vardagsrum. De fyra lamphuvudena är riktbara för att kunna lysa i önskad riktning.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Spotlights Aneta Ferdinand 4:a är en smart takspot med en vikbar stång som kan justeras för att passa i en vinkel eller användas rak som en klassisk skena. Den moderna designen passar perfekt i alla rum, från kök till vardagsrum. De fyra lamphuvudena är riktbara för att kunna lysa i önskad riktning.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 76301-15 |
| Färg | Svart/Guld |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Bredd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Spotlights |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 225 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,2 kg |
| Serie | Ferdinand |
| Effekt/prestanda | 9 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661277571 |

