Taklampa Markslöjd AonFärg: Svart
546 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takrondell Aon från Markslöjd. Fast jordad installation med bygelupphängning.GU10 lamphållare för max 35W halogen eller motsvarande styrka i lågenergi eller LED. Ljuskälla medföljer ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Takrondell Aon från Markslöjd. Fast jordad installation med bygelupphängning.GU10 lamphållare för max 35W halogen eller motsvarande styrka i lågenergi eller LED. Ljuskälla medföljer ej.
Material skärm: Glas
Färg skärm: Vit
Färg skärm: Vit
Recensioner
LenafenaVerifierad köpare
för 7 år sedanPrisvärd och fin.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106424 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Bredd | 240 mm |
| Anslutning | Fast installation |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 240 mm |
| Höjd | 140 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 240 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Aon |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024559363 |
