Taklampa Markslöjd Expand Cylinder
Rek. pris 739 kr
fr.499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Expand Cylinder
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa i metall med två riktbara spotar. Ingår i utbyggbart system Expand. Monteras med skruv. Max 2x12W.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa i metall med två riktbara spotar. Ingår i utbyggbart system Expand. Monteras med skruv. Max 2x12W.
OBS! Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Stål, Vit |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 500, 700 mm |
| Montering | Utanpåliggande |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| Höjd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Metall |
| Serie | Expand |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Takspotlight |
| Sensor | Nej |
