


Taklampa MarkslöjdExpand CylinderFärg: Stål, Bredd: 500 mm
599 kr 739 kr
Spara 19 %
Kampanj
17 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Stål
Bredd

Expand Cylinder
Färg: Stål, Bredd: 500 mm 599 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Taklampa i metall med två riktbara spotar. Ingår i utbyggbart system Expand. Monteras med skruv. Max 2x12W.
OBS! Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 107514 |
| Färg | Stål |
| Effekt | 12 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 500 mm |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Metall |
| Serie | Expand |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Takspotlight |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024579781 |


