Taklampa Markslöjd Fjällbacka 3 LjuskällorSvart
Rek. pris 2 049 kr
1 126 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Fjällbacka 3 Ljuskällor
Svart
1 126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Fjällbacka är en takspot i klassisk design. Taklampan har 3 ljuskällor som ger ett bra ljus. Stomme i metall.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Fjällbacka är en takspot i klassisk design. Taklampan har 3 ljuskällor som ger ett bra ljus. Stomme i metall.
Recensioner
AndersVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg och cool!
Carina LVerifierad köpare
för 7 år sedanPassar perfekt hos mig. Jag ville ha en antikfärgad lampa..hittade endast svart, vitt eller grått i butik. Så denna är jag supernöjd med.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105815 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Diameter | 350 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 260 mm |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Fjällbacka |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Takspotlight |
| EAN-nr | 7330024549593 |
