Taklampa Markslöjd Hyssna LED SpotVit
1 399 kr
949 krSpara 32 %Kampanjtom 1/6
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Hyssna LED Spot
Vit
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Markslöjd takrondell Hyssna LED. Godkänd för badrum (IP21). 3 st ställbara spotar i metall. Utbytbara LED-ljuskällor ingår. Bygelupphäng. Anslutes till jord (Klass I ). Medföljande LED ljuskälla är ej dimbar.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Markslöjd takrondell Hyssna LED. Godkänd för badrum (IP21). 3 st ställbara spotar i metall. Utbytbara LED-ljuskällor ingår. Bygelupphäng. Anslutes till jord (Klass I ). Medföljande LED ljuskälla är ej dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105483 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 50 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Energieffektivitet | D |
| IP-Klassning | IP20 |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Serie | Hyssna LED |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Takspotlight |
| EAN-nr | 7330024543133 |
