Taklampa Nordlux Explorer 3-skenaSvart
Rek. pris 899 kr
600 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Explorer 3-skena
Svart
600 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trevlig och enkel ljusskena med tre spottar. En både snygg och prisvärd lampa som dessutom ger bra belysning.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Trevlig och enkel ljusskena med tre spottar. En både snygg och prisvärd lampa som dessutom ger bra belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2113270103 |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 480 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 165 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | GU10 |
| Produkttyp | Spotlight-skena |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| EAN-nr | 5704924009532 |
