Taklampa Nordlux Fallon 60Vit
Rek. pris 549 kr
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Fallon 60
Vit
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taklampa Nordlux Fallon 60 är en LED-monterad takspot med integrerade LED-lampor och en 3-stegs Moodmaker-funktion. Dimma mellan 3 olika ljusscener med din vanliga strömbrytare (ej vägg-dimmer).
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Nordlux Fallon 60 är en LED-monterad takspot med integrerade LED-lampor och en 3-stegs Moodmaker-funktion. Dimma mellan 3 olika ljusscener med din vanliga strömbrytare (ej vägg-dimmer).
Dokument
Recensioner
Mikael NVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg och funktionell
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 47540101 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 8,5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | F |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Vikt | 0,28 kg |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 8,5 W |
| Serie | Fallon |
| Sockel | LED Modul |
| Typ | Utanpåliggande Spotlight |
| EAN-nr | 5701581415089 |



