Taklampa Nordlux Omari 5-SkenaSvart
Rek. pris 1 699 kr
1 095 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Omari 5-Skena
Svart
1 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Omari är en serie spotlights med fokus på lätta, rena och enkla nordiska linjer. Denna minimalistiska och strömlinjeformade pendellampa med fem spottar passar perfekt in i de flesta inredningar. MoodMaker (trestegsdimning) på väggbrytaren gör det lätt att skapa den rätta mysiga atmosfären. Färgtemperatur: 2700K.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Omari är en serie spotlights med fokus på lätta, rena och enkla nordiska linjer. Denna minimalistiska och strömlinjeformade pendellampa med fem spottar passar perfekt in i de flesta inredningar. MoodMaker (trestegsdimning) på väggbrytaren gör det lätt att skapa den rätta mysiga atmosfären. Färgtemperatur: 2700K.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112203003 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 3,2 W |
| Energieffektivitet | F |
| Bredd | 35 mm |
| Djup | 1180 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 120 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,65 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Metall |
| Serie | Omari |
| Sockel | LED Modul |
| Produkttyp | Spotlight-skena |
| EAN-nr | 5704924005381 |



