Takspot Markslöjd Expand 2L Cylinder E27B: 520 mm
Rek. pris 729 kr
499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
520 mm

Expand 2L Cylinder E27
B: 520 mm
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Takspot Markslöjd Expand 2L Cylinder E27 är en snygg lampa i svart metall med två lamphållare.
Takspoten Ingår i det utbyggbara systemet Expand och monteras med skruv.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107969 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 520 mm |
| Vikt | 0,45 kg |
| Montering | Utanpåliggande |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Taklampa |
| Höjd | 155 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Serie | Expand |
| Sockel | E27 |
| Typ | Takspotlight |
| EAN-nr | 7330024588592 |



