Takspot Markslöjd Expand 2L Cylinder Gu10
Rek. pris 729 kr
fr.499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Expand 2L Cylinder Gu10
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Takspot Markslöjd Expand 2L Cylinder Gu10 är i svart metall med två lamphållare.
Takspoten Ingår i det utbyggbara systemet Expand och monteras med skruv.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 520, 720 mm |
| Montering | Utanpåliggande |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Taklampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Expand |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Takspotlight |
| Höjd | 170, 200 mm |
| Vikt | 0,5, 0,55 kg |

